Drukuj   A A A

Oferta SOS PZMOT przeznaczona dla brokerów ubezpieczeniowych obejmuje pełne spektrum usług assistance:

Każdy pakiet assistance jest przez nas przygotowany z uwzględnieniem indywidualnych życzeń przyszłego partnera biznesowego przekazanych nam przez firmę brokerską. W praktyce każdy produkt różni się więc od innych, np. zakresem zawartych w nim świadczeń, zdarzeniami objętymi pomocą, zakresem terytorialnym itp. Nie trzymamy się przy tym tradycyjnego podziału na rodzaje assistance (medyczne, domowe, drogowe itp.) – na życzenie partnerów w niemal dowolny sposób łączymy różnorodne świadczenia, tworząc programy odpowiadające potrzebom konkretnych grup Klientów. Chętnie i szybko odpowiadamy na zapytania ofertowe o ściśle sprecyzowanym zakresie świadczeń, ale z często przedstawiamy brokerom także nasze własne pomysły na programy assistance, bazując na wieloletnim doświadczeniu w pracy z partnerami korporacyjnymi oraz Klientami indywidualnymi.

Obok świadczeń assistance, w naszej ofercie znajdują się także usługi dla towarzystw ubezpieczeń, związane m.in. z przejęciem przez SOS PZMOT części lub całości procesu likwidacji szkód komunikacyjnych i majątkowych.

Wszystkim naszym partnerom zapewniamy dostęp on-line do platformy operacyjnej, poprzez którą w bezpieczny sposób w czasie rzeczywistym może odbywać się podgląd realizowanych spraw assistance oraz wymiana wszelkiej potrzebnej dokumentacji.

We współpracy z brokerami przejmujemy na siebie wszelkie czynności związane z zaprojektowaniem pakietów assistance, przygotowaniem niezbędnych dokumentów (umowy, warunki ubezpieczenia, deklaracje itp.), wdrożeniem programu, szkoleniami, komunikacją marketingową oraz obsługą posprzedażową.

W razie zainteresowania naszą ofertą bardzo prosimy o kontakt.