Drukuj   A A A

W dzisiejszych czasach z natłoku otaczających nas informacji czasem ciężko wybrać te naprawdę istotne i wiarygodne. Dlatego oferta SOS PZMOT obejmuje całodobowe serwisy informacyjne dostosowane do potrzeb różnych grup Klientów.

Kierowcom możemy zaproponować telefoniczny serwis dotyczący m.in. przepisów drogowych w Polsce i w Europie, lokalizacji stacji benzynowych, warsztatów i wypożyczalni samochodów. Pomożemy im także zaplanować optymalną trasę podróży, tak aby ominęli ewentualne utrudnienia w ruchu i bezpiecznie dotarli do celu.

Podróżnicy mogą skorzystać z infolinii zawierającej informacje przydatne w trakcie wojaży, dotyczące m.in. klimatu, atrakcji turystycznych, przepisów celnych i wjazdowych, zagrożeń sanotarno-epidemiologicznych, rekomendowanych szczepień oraz bezpieczeństwa w dowolnym kraju na świecie.

Miłośnikom sportu proponujemy natomiast serwisy poświęcone popularnym dyscyplinom – m.in.: narciarstwu, żeglarstwu, tenisowi, jeździectwu, tańcowi i fitnessowi.

W naszej ofercie posiadamy także specjalne infolinie dla rodzin z dziećmi, w ramach których można uzyskać informacje m.in. o żłobkach, przedszkolach i placówkach edukacyjnych, zajęciach i imprezach dla dzieci, kursach przygotowawczych dla uczniów oraz wydarzeniach kulturalnych odbywających się w wybranym miejscu w Polsce.

Seniorom udostępniamy aktualne informacje m.in. o uniwersytetach trzeciego wieku, sanatoriach oraz bieżącym repertuarze kin i teatrów w pobliżu ich miejsca zamieszkania.

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy również infolinię medyczną, służącą pomocą, gdy trzeba pilnie znaleźć np. czynną całodobową aptekę, przychodnię specjalistyczną, dyżurujący szpital, placówkę reahabilitacyjną lub szkołę rodzenia.

Klienci biznesowi mogą natomiast liczyć na rzetelne i sprawdzone informacje dotyczące m.in. obiektów konferencyjnych, notowań giełdowych oraz kursów walut.

Na życznie naszych biznesowych partnerów jesteśmy w stanie stworzyć dedykowany serwis informacyjny obejmujący wskazane zagadnienia lub dotyczący wybranej, określonej tematyki.