Drukuj   A A A

Wraz z rozwojem bancassurance w naszym kraju, w ofercie banków i innych instytucji finansowych coraz częściej zaczęły pojawiać się także usługi assistance, informacyjne i concierge. Z racji ich dużej różnorodności, tego typu świadczenia mogą wzbogacić niemal każdy produkt bankowy lub finansowy, a zwłaszcza:

  • rachunek bankowy – także pewne jego rodzaje, np. dla seniora, studenta, przedsiębiorcy, Klienta VIP,
  • kartę kredytową lub debetową – bogatsze w świadczenia pakiety idealnie pasują do kart platynowych lub złotych, ale również najpopularniejsze karty debetowe wydawane do kont można wyposażyć w usługi assistance,
  • lokatę bankową,
  • kredyt mieszkaniowy – tu polecamy zwłaszcza usługi assistance związane z domem, zdrowiem i bezpieczeństwem całej rodziny,
  • kredyt samochodowy – tu sprawdzi się np. assistance samochodowe, prawne i informacyjne,
  • kredyty gotówkowe i ratalne,
  • usługi private banking.

Zgodnie z tradycyjnym podziałem usług assistance, oferta SOS PZMOT, w ramach której możemy przygotować pakiety dla banków i instytucji finansowych, obejmuje:

W praktyce każdy pakiet przygotowany przez nas dla banku lub innej instytucji finansowej różni się od innych funkcjonujących na rynku np. zakresem zawartych w nim świadczeń, zdarzeniami objętymi pomocą, zakresem terytorialnym usług itp. Nie trzymamy się przy tym wskazanego powyżej podziału na typy assistance (medyczne, domowe, drogowe itp.), ale – na życzenie banków lub instytucji finansowych – w niemal dowolny sposób łączymy różnorodne świadczenia, tworząc programy odpowiadające potrzebom konkretnych segmentów Klientów oraz pasujące do specyfiki produktu finansowego, do którego zostaną dołączone. Nasza oferta obejmuje również produkty do indywidualnej sprzedaży Klientom przez banki (tzw. produkty assistance stand-alone), które tworzymy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze Klientów indywidualnych.

We współpracy z bankami i innymi instytucjami finansowymi przejmujemy na siebie wszelkie czynności związane z zaprojektowaniem pakietów assistance, przygotowaniem niezbędnych dokumentów (umowy, warunki ubezpieczenia, deklaracje itp.), wdrożeniem programu, szkoleniami, komunikacją marketingową oraz obsługą posprzedażową.

W razie zainteresowania naszą ofertą bardzo prosimy o kontakt.