Drukuj   A A A

W dobie rosnącej mobilności coraz więcej osób podróżuje – oprócz wakacyjnych wyjazdów staramy się wykorzystywać na krótsze lub dłuższe wojaże w kraju i za granicą także długie weekendy, święta i inne dni wolne od pracy. Często, o ile pozwala na to destnacja zaplanowanej podróży, wybieramy opcję wakacji z dojazdem własnym lub samodzielnie organizujemy wypoczynek dla siebie i najbliższych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turystów, stworzyliśmy specjalną ofertę dla touroperatorów i biur podróży, w ramach której obejmujemy ochroną ich Klientów samodzielnie dojeżdżających do miejsca wypoczynku. W ramach takiej oferty zapewniamy:

Zakres świadczeń zawartych w programie assistance dla turystów zależy od indywidualnych ustaleń z touroperatorem lub biurem podróży, podobnie jak sposób dystrybucji takiego pakietu. Może być on np. oferowany wraz z zakupem przez Klienta noclegów hotelowych albo indywidualnie dostępny poprzez stronę internetową touroperatora.

Propozycję współpracy w zakresie usług assistance kierujemy także do przewoźników, którzy mogą wzbogacić swoją ofertę o wybrane świadczenia pomocy (np. medycznej lub informacyjnej), dołączane np. do sprzedawanych przez siebie biletów.

We współpracy z przestawicielami branży turystycznej przejmujemy na siebie wszelkie czynności związane z zaprojektowaniem pakietów assistance, przygotowaniem niezbędnych dokumentów (umowy, warunki ubezpieczenia, deklaracje itp.), wdrożeniem programu, szkoleniami, komunikacją marketingową oraz obsługą posprzedażową.

W razie zainteresowania naszą ofertą bardzo prosimy o kontakt.