Drukuj   A A A

Oferta SOS PZMOT obejmuje dwie grupy usług. Pierwsza to pełne spektrum dostępnych na rynku świadczeń assistance: domowego, medycznego, podróżnego, drogowego, prawnego i informacyjnego, a także usługi concierge. Zakres świadczeń, które mogą być zawarte w każdym z tych rodzajów assistance można poznać, klikając na odpowiednią pozycję w menu po lewej.

W praktyce, tworząc oferty dla naszych partnerów biznesowych, każdorazowo uwzględniamy ich indywidualne życzenia, profil Klientów będących beneficjentami świadczeń, rodzaj produktu, do którego dołączone zostanie assistance i wiele innych czynników. Możemy również w niemal dowolny sposób łączyć usługi należące do różnych grup assistance, np. wybrane świadczenia medyczne połączyć w jednym pakiecie z domowymi, drogowymi oraz pomocą prawną. Każda przygotowana przez nas oferta jest więc oryginalna i odrębna od innych dostępnych na rynku.

Druga grupa naszych produktów jest przeznaczona dla towarzystw ubezpieczeń. Obejmuje ona usługi mające na celu przekazanie nam przez ubezpieczyciela całości lub części procesu likwidacji szkód oraz wybranych innych czynności związanych z zawieraniem ubezpieczeń. Zakres wykonywanych przez nas usług jest zawsze indywidualnie dostosowany do potrzeb towarzystwa. Więcej informacji na temat naszych dodatkowych usług dla ubezpieczycieli można znaleźć, klikając w odpowiednie pozycje w menu po lewej.

Wsród adresatów naszych usług znajdują się przedstawiciele różnych branż, m.in.: banki, towarzystwa ubezpieczeń, firmy leasingowe i zarządzające flotami, producenci oraz importerzy samochodów i motocykli, sprzedawcy sprzętu AGD i RTV, firmy posiadające flotę służbowych pojazów, biura podróży i inne podmioty. Oferta, którą do nich kierujemy, jest zawsze dostosowana do specyfiki produktu i branży, którą reprezentują. Aby poznać ją lepiej, prosimy rozwinąć menu „Rozwiązania dla firm” po prawej.

W celu otrzymania indywiduanej oferty dla swojej firmy, prosimy o kontakt. Klientów indywidualnych zapraszamy natomiast do serwisu w całości poświęconego produktom, które dla nich przygotowaliśmy.